Grzałki

Awatar użytkownika
pszemoo
Posty: 308
Rejestracja: 2008-05-20, 21:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: pszemoo »

A patrzyłeś na "alledrogo" tam te filtry są sporo tańsze niż a casto czy innych obi, przy okazji może będą mieli końcówki do tego i będzie bardziej opłacało zamówić do domu ;-)

olesz
Posty: 33
Rejestracja: 2008-07-31, 17:32
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: olesz »

jeśli będziesz jechał samochodem do Łodzi przez Pabianice to w Pabianicach na ulicy Konstantynowskiej jest firma Hydrowąż i tam kupisz wszystko co będzie ci potrzebne.

Matrixowo
Posty: 555
Rejestracja: 2009-07-27, 23:24
Lokalizacja: Zduńska Wola

Post autor: Matrixowo »

bede jechał przez pabianice, a ten filtr kupię w łodzi od kolesia co sprzedaje na alledrogo za 30zł :d tak wiec spoko cena. grzałka też z allegro albo prosto od producenta :D

Matrixowo
Posty: 555
Rejestracja: 2009-07-27, 23:24
Lokalizacja: Zduńska Wola

Post autor: Matrixowo »

dobra, tamten pomysł już jest nieaktualny.

Obecnie potrzebuję normalną grzałkę do akwarium, bo robi się zimno w temp w baniaku spadła mi już 23 stopni a powinienem mieć chyba z 25-26.

Jaką grzałkę mi polecacie kupić i o jakiej mocy powinienem zamontować do swojego akwarium? Grzałka oczywiście z termostatem.

pozdro

Awatar użytkownika
pszemoo
Posty: 308
Rejestracja: 2008-05-20, 21:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: pszemoo »

Kup 100W z termostatem, albo dwie po 50W i umieśc je w dwóch końcach akwarium.

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Polecam nowe grzałki plastikowe Aquaela, jeśli masz kasę to najlepiej NEO Heater z termostatem elektronicznym. Jeśli chcesz standardową to polecam firmę skalar, której grzałki mają regulator na zewnątrz przy wtyczce.
Ostatnio zmieniony 2009-10-15, 13:47 przez Kubiszon, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Ogólne - panel dyskusyjny”