Zasady obowiązujące w dziale giełda.

dowolne ogłoszenia
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Zasady obowiązujące w dziale giełda.

Post autor: Kubiszon »

[center]Zasady obowiązujące w dziale: Giełda [/center]
  • 1. Giełda służy do handlowania dobrami (ryby, rośliny, akcesoria itd) z własnej, amatorskiej hodowli. Zabronione jest sprzedawanie hurtowo zakupionych dóbr dla celów czysto zarobkowych. Do tego celu służą portale aukcyjne. Wszelkie posty wzbudzające podejrzenia w tej kwestii będą usuwane.
  • 2. Temat nowego wątku musi zawierać w sobie nazwę przedmiotu handlu, np. nazwę ryby, rośliny lub zestawu przedmiotów. Nie ma potrzeby umieszczania w temacie wyrazu kluczowego 'sprzedam' lub 'kupię' skoro umieszczamy ogłoszenie w odpowiednim dziale.
    Ponadto w dziale Oddam, Przyjmę, Zamienię należy przed nazwą podać symbol [O] dla Oddam, [P] dla Przyjmę, [Z]dla Zamienie, np. [O] Danio lub [O][Z] Danio. Tematy wątków nie spełniające tych zasad narażone są na usunięcie.
  • 3. Zabrania się wyróżniania tematów poprzez pisanie WIELKIMI LITERAMI lub dodając wykrzykniki w treści tematu. W treści ogłoszenia również nie krzyczymy.
  • 4. Grafika zamieszczana w wątku powinna być zgodna z obowiązującym Regulaminem ŁFA.
  • 5. W treści wątku obowiązkowo powinny znaleźć się informację o przedmiocie handlu oraz jego cenie. Gdy cena podlega negocjacji należy zamieścić informację o tym informację (np. cena do ustalenia). Jeśli transakcja ma mieć miejsce poza granicami Łodzi lub poprzez wysyłkę należy zamieścić odpowiednią informację.
  • 6. Każdy użytkownik może w ciągu tygodnia kalendarzowego zamieścić po 3 ogłoszenia w każdym z działów Giełdy (Kupię; Sprzedam; Oddam, Przyjmę, Zamienię; Giełda Nie Akwarystyczna). W przypadku nie stosowania się do tego punktu posty najnowsze będą kasowane, a użytkownik może dostać ostrzeżenie do moderatora lub administratora.
  • 7. W pozostałych nie ujętych kwestiach niniejszych zasad, zastosowanie ma Regulamin Łódzkiego Forum Akwarystycznego.
Ostatnio zmieniony 2011-09-30, 22:31 przez Kubiszon, łącznie zmieniany 2 razy.

Zablokowany

Wróć do „Giełda Nie Akwarystyczna”