Podwodne Ogrody-kilka słów o firmie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 897
Rejestracja: 2008-05-22, 20:47
Lokalizacja: Łódź

Podwodne Ogrody-kilka słów o firmie

Post autor: Zafira »

Obrazek
Witam serdecznie

Podwodne Ogrody, to przedsięwzięcie, które powstało z prawdziwego zamiłowania do akwarystyki roślinnej i wszystkiego, co się z nią wiąże. Wieloletnie czynne uczestnictwo w różnych forach internetowych, wystawach akwarystycznych, prelekcjach podczas różnych imprez,współpraca z Magazynem Akwarium, wyłoniło pomysł, żeby pomóc ułatwić akwarystom prowadzenie zbiornika roślinnego, dbać o jego piękno, cieszyć się wspaniałą kondycją roślin akwariowych.
Zajmujemy się hodowlą bardzo wielu gatunków roślin akwariowych oraz tworzeniem wszelkich możliwych nawozów, zarówno tych do kolumny wody, jak i tych do podłoża,w tym makroelementowych, mikroelementowych, potasowych,fosforowych, magnezowych i innych, wedle potrzeb i na zamówienie. Posiadam też w sprzedaży węgiel organiczny, podłoża aktywne, produkty prestiżowych producentów takich jak:Femanga, Easy Life, Ferka, Aquatic Nature, Aquael, Masta, Aqua-Art, Eheim. Posiadam w sprzedaży wiele niezbędnych dla krewetek produktów naturalnych.
Zakładamy i prowadzimy akwaria roślinne.Ponadto zajmujemy się robieniem gotowych aranżacji roślinnych(kompozycji) na tonących korzeniach. Taką aranżację można włożyć od razu do akwarium i może ona stanowić główny element dekoracyjny w zbiorniku.


Pozdrawiam-Małgorzata Tarczyńska

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2013-11-03, 20:20 przez Zafira, łącznie zmieniany 8 razy.
"Podwodne Ogrody"
Z pasją ku wiedzy..
Strona w budowie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwodne Ogrody”